صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی اسنوا

دوازدهمین نمایشگاه فناوری و نوآوری اینوتکس در پارک پردیس تهران از 19 لغایت 22 اردیبهشت ماه برگزار شد. اسنوا ونچرز نیز در کنار سایر بازیگران و فعالان زیست بوم فناوری و نوآوری ایران در این نمایشگاه میزبان حضور گرم شما بود. 4 روز افتخار میزبانی از مجموعه هایی مختلفی از بخش خصوصی و دولتی را داشتیم.

بالغ بر 30 نشست در سطح مدیریتی با حضور مدیران صندوق اسنوا ونچرز برگزار شد. 120 مراجعه حضوری از سوی تیم های فناور و نوآور و مجموعه شرکت های دانش بنیان به صندوق اسنوا ونچرز انجام شد. همچنین 35 گفت و گو پیرامون فرصت ها و ظرفیت ها همکاری مشترک با سایر بازیگران شکل گرفت.

اسنوا ونچرز به عنوان اولین صندوق رسمی سرمایه گذاری خطرپذیر شرکتی ایران ذیل گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب به عنوان یک نهاد واسط بین گروه توسعه سرمایه گذاری انتخاب و زیست بوم فناوری و نوآوری به منظور سرمایه گذاری هدفمند و متناسب با استراتژی ها و زنجیره ارزش گروه انتخاب، فعالیت خود را آغاز نموده است.

با توجه به مزیت صندوق های سرمایه گذار خطرپذیر شرکتی نسبت به سایر حالت های جذب سرمایه برای استارت آپ ها، ایجاد یک شبکه سودمند دو طرفه بین صنعت مادر و استارت آپ ها که هم منجر به رفع نیازهای استراتژیک شرکت مادر می شود و هم شرایط دریافت سرمایه مورد نیاز فناوران ایجاد می شود؛ ایجاد این شبکه دو طرفه منجر خواهد شد که شرکت مادر علاوه بر سرمایه گذاری لازم، خود به عنوان مشتری اصلی خدمات یا محصول شرکت فناور و نوآور خواهد شد.

به بالای صفحه بردن